Kodlama ve tasarım bilgisi gerektirmeden ücretsiz olarak web sitesi kurabileceğiniz bazı online servisler vardır. Bu servisleri kullanarak blog, iş yeri web sayfası veya e-ticaret siteleri oluşturabilirsiniz.

En iyi ücretsiz web sitesi sahibi olabileceğiniz başlıca servirsler;

  • Wix: Wix, kullanımı kolay bir web sitesi oluşturucu sunar. Wix ile herhangi bir kodlama bilgisi olmadan web sitesi oluşturabilirsiniz.
  • WordPress.com: WordPress.com, WordPress platformunu kullanan bir web sitesi barındırma hizmetidir. WordPress.com ile ücretsiz olarak temel bir WordPress web sitesi oluşturabilirsiniz.
  • Squarespace: Squarespace, profesyonel görünümlü web siteleri oluşturmak için tasarlanmış bir web sitesi oluşturucu ve barındırma hizmetidir. Squarespace ile ücretsiz olarak temel bir Squarespace web sitesi oluşturabilirsiniz.
  • Jimdo: Jimdo, kullanımı kolay bir web sitesi oluşturucu sunar. Jimdo ile herhangi bir kodlama bilgisi olmadan web sitesi oluşturabilirsiniz.
  • Weebly: Weebly, kullanımı kolay bir web sitesi oluşturucu sunar. Weebly ile herhangi bir kodlama bilgisi olmadan web sitesi oluşturabilirsiniz.

Yukarıdakilerden herhangi birini kullanarak ihtiyacınıza özel ücretsiz web siteleri oluşturabilirsiniz.

Hazır Blog Tasarımları

Daha önceden kullanıma hazır hale getirilmiş ve teknik bilgi gerektirmeyen mobil uyumlu profesyonel hazır blog paketleri ile aynı gün blog sahibi olabilirsiniz.

İş Yeriniz İçin

İş yerinizi veya faaliyetlerinizi tanıtmak için hazır kurumsal web sitesi tasarımlarını kullanabilirsiniz. Teknik bilgi gerektirmeyen profesyonel kullanıma hazır web siteleri.