Blog sitenizde yazıların altında olmazsa olmazlardan biri de “yazıyı paylaş” özelliğidir. Bu özellik yazılarınızın altında sosyal medya ikonlarının görünmesini sağlar ve seçilen sosyal medyanın ikonuna tıkladığında o yazının ziyaretçi tarafından sosyal medya sayfasında paylaşılmasını sağlar.

Bugüne kadar genellikle blog yazılarının altında bulunan sosyal medya ikonları; Facebook, Twitter, Pinterest, Google+ ikonlarıydı sık kullanılanlar olarak.

Günümüzde WhatsApp mesajlaşma uygulamasının gelişmesiyle birlikte blog yazılarının altındaki paylaşım aracına WhatsApp’da Paylaş ikonunun da eklenmesi şart oldu. Hatta WhatsApp ikonunu kullandığımız sitelere baktığımız zaman en çok WhatsApp ile paylaş özelliğinin kullanıldığını gördük.

WhatsApp haberleşmeyi en kolay hale getiren bir araçların başında geldiği için insanlar tarafından bir yazının paylaşılması için ilk tercihlerden biri haline dönüşmüş durumda.

Sizde Weblog Stüdyo Destek‘ten faydalanıyorsanız özelliği ücretsiz olarak sitenize dahil ettirebilirsiniz.

Sizinle sürekli iletişimde olduğumuz için, nasıl ulaşacağınızı biliyorsunuzdur ;) Bilmiyorsanız lütfen burayı ziyaret edin.