Yükleniyor…
Sıkça Sorulan Sorular2017-08-13T19:48:10+03:00
Weblog Studyo Nedir?2020-11-16T12:09:34+03:00

Basit, anlaşılır, ekonomik ve profesyonel bir şekilde freelance olarak; kurumsal web sitesi, blog, e-ticaret ve emlak sitesi kurulum hizmeti veren internet sitesidir. Burada her şey hazırdır. Ne alacağınızı bilir, canlı olarak inceler ve hoşunuza giderse satın alabilirsiniz.

Video Market kısmında ise logo ve isimlerinizi bir birinden şık intro, animasyon ve reklam videolarına dahil edebileceğiniz hazır video temaları bulunmaktadır. Seçtiğiniz videoya göndereceğiniz logo veya diğer içerikler eklenerek size .mp4 formatında bir video olarak teslim edilmektedir.

Anahtar Teslim Web Sitesi Kurulum Fiyatları Ne Kadar?2020-11-16T12:14:24+03:00

Web sitesi kurulum fiyatları tasarımına ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

Anahtar teslim fiyatları görmek için lütfen aşağıdan ilgilendiğiniz web sitesi türünü seçiniz;

Etiket Fiyatlarına Her Şey Dahil Mi?2017-08-13T19:43:28+03:00

Evet. Temalar/Paketler sayfasında bulunan hazır web sitesi tasarımı fiyatlarına her şey dahildir. Bir web sitesine sahip olmanız için herhangi bir paketi satın almanız yeterlidir.

İçeriği;

  • Hosting
  • Domain
  • Web sitesi tasarımı
Kendi Domain ve Hosting’im Var. Bu Durum Satış Fiyatlarınızda Değişiklik Yapar Mı?2020-12-27T13:37:36+03:00

Web sitesi kurma konusunda kısıtlamalarımız yoktur. Kendi Hosting hizmetiniz varsa siteyi o Hosting’e kurarız. Fakat bu durum mevcut satış fiyatlarımızı etkilemez ve herhangi bir indirim uygulanmaz. (İlk yıl hosting ücretsiz olduğu için)

Kendi domaininiz varsa ürün sayfasındaki kupon kodunu kullanarak paketin etiket fiyatında sepette bir miktar indirimden faydalanabilirsiniz. (Bu durum sadece belli bir limitin üzerinde olan sepet alışverişlerinde ve bazı ürünlerde geçerlidir.)

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim, Ödeme Yöntemleri Nelerdir?2020-12-27T13:17:16+03:00

Kredi Kartı veya isteğiniz doğrultusunda banka havalesi kullanabilirsiniz.

Ödemeler güvenli ödeme alt yapısı kullanılarak kredi kartı ile ilgili bankanın internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Sepetinizde bulunan bir ürünü almak üzere ödeme sayfamıza gidip, ödeme yap butonuna tıkladığınızda sistem size otomatik olarak bankanın internet sitesine yönlendirecek ve kredi kartı ile ödeme yapmanızı sağlayacaktır. Ödeme alındıktan sonra banka sayfası tekrar sizi bizim sitemize yönlendirecektir ve sipariş özetinizi görebileceksiniz.

Ödeme Bir Defalığına Mı Yapılmaktadır?2017-08-13T19:43:28+03:00

Evet bir defa ödeme yaparsınız. Fakat kullanmakta olduğunuz Domain ve Hosting için yıllık sabit ödemeler yapmanız gerekmektedir. Bu ücretler satın aldığınız firmaya göre değişiklik gösterebilir.

Domain ve Hosting hizmetini almış olduğunuz firmanın internet sitesi üzerinden yıllık olarak yenilemeniz gerekmektedir.

Domain ve Hosting hizmetini de bizden alıyorsanız yine aynı şekilde her yıl 9$ ile 27 arasında değişen fiyatlarla yenilemeniz gerekmektedir.

ÖZET:
Domaini biz karşılıyorsak: Her yıl 9$ ücret alınır.
Hostingi biz karşılıyorsak: Her yıl 14$ ile 27$ arsında ücret alınır. (Hosting kapasitesi fiyatları değiştirmektedir.)
Site Kurulumu Fiyatı: Sadece kurulum sırasında ödeme yapılır ve başka bir ödeme yapmanız gerekmez.

Satın Alma Sonrası Ne Kadar Süreyle Destek Alabiliyorum?2020-12-27T13:30:10+03:00

Tüm müşterilerimize ücretsiz destek verilmektedir. Bu destek; tema güncelleme, kullanım bilgisi, sorun giderme vb. konuları kapsamaktadır.

  • İçerik desteği verilmez. Örneğin; 6 ay sonra birkaç sayfa yeni yazı eklemek istiyorsunuzdur. Bu içerik hizmetine girer ve siteniz tamamen yönetilebilir olduğu için kendiniz eklemelisiniz. Yinede bizim eklememizi isterseniz her içerik için 10 TL ücret alınır.
  • Sitenizin en alt kısmında Powered by: WeblogStudyo yazar. Dilerseniz bunu kaldırabiliriz. Kaldırmanız durumunda 1 yıl süreyle yukarıda belirtilen destekleri ücretsiz olarak alabilirsiniz. otomatik alt yapı güncelleme özelliğinden ise yararlanamazsınız.
  • Hosting veya SSL hizmetimizden faydalananlara ise süresiz olarak teknik destek verilir.
  • Hosting veya SSL servisimizden faydalanmayanlara ise ilk kurulum tarihinden itibaren 1 yıl süreyle ücretsiz destek verilir. Bu süre dolduktan sonrada destek almaya devam etmek istemeniz durumunda Destek Paketlerini inceleyebilirsiniz.
Satın Aldığım Web Sitesi Tasarımını Daha Sonra Değiştirebilir Miyim?2017-08-13T19:43:28+03:00

Kurumsal, kişisel, emlak ve blog sitelerinin tasarımını daha sonra değiştirmeniz mümkün. Fakat bazı E-Ticaret paketlerinin tasarımını daha sonradan değiştiremezseniz, değişiklikler e-ticaret sitenizde uyumsuzluklara neden olabilir.

Tasarımı (görünümü) daha sonradan değiştirilebilir bir web sitesi kullanıyorsanız, değişiklik talebinde bulunduğunuzda paketin satış fiyatının yarısı kadar ücret alınır. Bu ücret site içeriğinize göre değişiklik gösterebilir.

Satın Aldığım Web Sitesine Daha Sonra Yeni Özellikler Ekletebilir Miyim?2017-08-13T19:43:28+03:00

Bu ne tür bir web sitesi kullandığınıza bağlı (Kurumsal, E-ticaret, Blog, Emlak, Haber Siteleri)

Kullandığınız alt yapının izin verdiği ölçüde yeni özellikler ekletebilirsiniz. Satışa sunulan tüm paketler tam özellikli halleri ile canlı demo olarak gösterilmektedir. Aklınızda bir özellik varsa bize yazın, paketlerimiz için uygun ise ekleyebiliriz.

Telefon İle Destek Alabilir Miyim?2017-08-13T19:43:28+03:00

Hayır. Sipariş öncesi veya sonrası telefon ile destek verilmemektedir. Sadece online destek alabilirsiniz. Canlı Destek kısmından veya destek sayfasından yada e-posta ile.

Satışa Sunduğunu Tasarımların Dışında Farklı Tasarıma Sahip Web Sitesi Yaptırabilir Miyim?2017-08-13T19:43:28+03:00

Paketler sayfasında fiyatlar yalnızca hazırlanmış ve satışa hazır olan tasarımlar için geçerlidir. Bu paketler üzerinden size özel farklı bir alt yapı ve arayüz tasarımı oluşturulması mümkün değildir. Özgün tasarımlar Özel Tasarımlar sayfamızı ziyaret ediniz.

Başlık