Konsept veya farklılık arayanlar için.

Sade ve modern olmayı başaran muhteşem bir blog teması. Sadeliğe ve içeriklerin ön plana çıkmasını isteyenler için ideal tasarım yapısına sahip.

Her ne kadar spor, fitness ve beslenme teması gibi hazırlanmış olsa da bu tasarımı sınırsız alan veya çeşitli sektörler için kullanabilirsiniz. Aslında burada temanın ne kadar sade, ne kadar basit, ne kadar modern ve keskin hatlara sahip olduğu ön plana çıkartılmak istenmiştir.

Demoları hazırlarken doğal olarak bir konu seçmek ve o konuya ait içerikleri temin ederek örnek tasarımlar oluşturmamız gerekiyor. Bu tasarımda da spor konusunu seçilmiş… Fakat siz isterseniz hayvanlar elemi için açacağınız bir blog içinde bu tasarımı kullanabilirsiniz tabii ki.

Makale okuma sayfası

Hızla modernleşen dünyada artık hepimiz farkındayız ki dijitalde de tasarımlar son derece sadeleşmeye, basit görünüm çıkartmaya ve kolay anlaşılır olmaya eğilim halinde. Tüm bunların tek nedeni tamamen kullanıcı deneyimini iyileştirmek için. Yoksa siz insanların sitenize tasarımın animasyonu, efekti ve renkleri için mi girdiklerini sanıyordunuz? Tabii ki hayır. O ziyaretçi sadece paylaşmış olduğunuz değerli bilgileriniz için o an sitenizde!

İşte bu yüzden bu tasarım harika! Çünkü ziyaretçiye sadece istediğini verirken aynı zamanda modern bir tasarımsal deneyim yaşatıyor.

Tasarımın ana sayfasını isterseniz daha da sadeleştirebilirsiniz. Örneğin ana sayfada popüler yazılar kısmını görmek istemiyorsanız kaldırılabilir, veya daha aşağılardaki herhangi bir bileşeni/alanı istemiyorsanız kaldırılabilir. Bu tamamen sizin zevkinize kalmış.

Bu blog sitesine sahip olmak için aşağıdaki bağlantıları inceleyin.