1. Lütfen Dikkat! Weblog Studyo sadece internet üzerinden (bireysel) freelance olarak hizmet verir. Eğer bir şirket olarak veya şirket adına hizmet almak üzereyseniz lütfen sipariş geçmeyiniz!
  2. Weblog Studyo, dünyanın en iyisi olan Wp alt yapısı ile Premium tema ve eklentiler kullanarak kurulum yapar.
  3. Bir domain ve hostinginiz yok ise her şey dahil paketlerimizde ilk yıl ücretsiz olarak domain ve hosting hizmeti verilir. Sonraki her yıl için normal piyasa şartlarında bulunan en düşük fiyattan domain ve hosting yenileme ücreti alınır. Bu ücret genellikle yıllık 19$ ile 27$ arasıdır. (Aşırı kaynak tüketimi durumları hariç.)
  4. Hosting hizmetini bizden alıyorsanız süresiz destek ve güncelleme hizmeti alabilirsiniz ücretsiz olarak.
    Hosting hizmeti sağlanan müşterilere güvenlik nedeniyle yalnızca web sitesi kontrol paneli teslim edilir. Teknik alanlara değinmek istenmesi için ftp vb. bilgilere de erişmek isteyen web siteleri için garanti devre dışı bırakılır.
  5. Domain ve Hostinginiz varsa yine kurulum hizmeti alabilirsiniz. Fakat mevcut paket fiyatlarında indirim yapılmaz. Bu durumda aldığınız ürün ile ilgili 1 (bir) yıl süreyle ücretsiz güncelleme(tema, eklenti) alabilirsiniz.
  6. Sitenizin en alt kısmında “Powered by: WeblogStudyo” yazar. Dilerseniz bunu kaldırabiliriz. Kaldırmanız durumunda 1 yıl süreyle teknik destek alabilirsiniz. otomatik alt yapı güncelleme özelliğinden ise yararlanamazsınız.
  7. Hosting hizmeti bizden alınıyorsa; 18+ (erotik-pornografi) görüntüler, spam mail reklamları ve sosyal medya sayfa hilesi uygulaması barındıracak olan kişilere hizmet verilmez. Bu içeriklerden birini barındırdığını fark ettiğimiz web siteleri ise kapatılarak sunucudan tüm verileri silinir.
  8. WeblogStudyo, hizmet öncesi ve sonrasında telefon ile destek vermez. Tüm bunlar ve fazlası için mail gönderebilir veya canlı destek kısmından bize her an ulaşabilirsiniz.
  9. WeblogStudyo.com’da bulunan tüm ürünler hizmettir ve hiçbir koşulda iadesi yapılamaz.