1. Lütfen Dikkat! Weblog Studyo sadece internet üzerinden (bireysel) freelance olarak hizmet verir. Eğer bir şirket olarak veya şirket adına hizmet almak üzereyseniz lütfen sipariş geçmeyiniz!
  2. Weblog Studyo, dünyanın en iyisi olan WordPress alt yapısı ile Premium tema veya eklentiler kullanarak kurulum yapar.
  3. Her şey dahil paketlerimizde ilk yıl ücretsiz olarak domain ve hosting hizmeti verilir. Sonraki her yıl için normal piyasa şartlarında bulunan en düşük fiyattan domain ve hosting yenileme ücreti alınır. Bu ücret genellikle yıllık 14$ – 27$ arasıdır. (Özelleştirilmiş durumlar hariç)
  4. Hosting veya SSL hizmetiniz devam ettiği sürece destek ve güncelleme hizmeti alabilirsiniz ücretsiz olarak.
  5. Sitelerde yalnızca admin/yönetici paneline, ftp bilgilerine ve mail paneline sahip olursunuz.
  6. Taşıma girişiminde veya illegal olarak tasarımları çoğaltma ve satma girişiminde bulunulabilecek girişimine zemin oluşturan işlemler ve girişler kısıtlanmıştır.
  7. İlk yıl ücretsiz Hosting ve Domain ile almış olduğunuz paketlerimizi, ilk yılın bitiminde başka bir Hosting’e taşıyamazsınız. (Taşımak istemeniz durumunda ilk yıl ücretsiz olarak verilen Hosting veya SSL hizmet ücretini 19$ + 12$ şeklinde ödedikten sonra taşıma işlemi yapabilirsiniz.)
  8. Domain ve Hostinginiz varsa yine kurulum hizmeti alabilirsiniz. Bu durumda mevcut paket fiyatlarında indirim yapılmaz. Aldığınız ürün ile ilgili 1 (bir) yıl süreyle ücretsiz güncelleme(tema, eklenti) alabilirsiniz.
  9. Hosting hizmeti bizden alınıyorsa; 18+ (erotik-pornografi) görüntüler, spam mail reklamları ve sosyal medya sayfa hilesi uygulaması barındıracak olan kişilere hizmet verilmez. Bu içeriklerden birini barındırdığını fark edilen web siteleri ise kapatılarak sunucudan tüm verileri silinir.
  10. WeblogStudyo, hizmet öncesi ve sonrasında telefon ile destek vermez. Tüm bunlar ve fazlası için mail gönderebilir veya canlı destek, whatsapp kısmından her an ulaşabilirsiniz.
  11. WeblogStudyo.com’da bulunan tüm ürünler hizmettir ve hiçbir koşulda iadesi yapılamaz.