1. Lütfen Dikkat! Weblog Studyo sadece internet üzerinden freelance olarak hizmet verir. Eğer bir şirket olarak veya şirket adına hizmet almak üzereyseniz lütfen sipariş geçmeyiniz!

  2. Weblog Studyo, dünyanın en iyisi olan WordPress alt yapısı kullanarak kurulum yapar.
  3. Her şey dahil paketlerimizde ilk yıl ücretsiz olarak domain ve hosting hizmeti verilir. Sonraki her yıl için normal piyasa şartlarında bulunan fiyatlar üzerinden sadece hosting, domain ve kullanıyorsanız SSL ücreti alınır. Kurulum yapılan tasarım/paket ücreti yalnızca tek seferliktir.
  4. Hosting veya SSL hizmetiniz devam ettiği sürece ücretsiz destek ve güncelleme hizmeti alabilirsiniz. (Başka bir yerden temin ettiğiniz ve yıllık ödemesi bize yapılmayan hosting/SSL hizmeti kullanıyorsanız güncelleme ve destek almak için ücretli destek planlarına göz atabilirsiniz >> )
  5. WeblogStudyo.com bir Hosting ve Domain sağlayıcısı değildir. İnternete yeni adım atanlara Domain ve Hosting temini karışık ve de zor gelebiliyor, bu gibi sorunları hızlıca çözmek için Hosting ve Domain temininde aracılık yapar. Böylece yeni bir blog veya web sitesi satın alan kişi hiçbir işleme karışmaz ve doğrudan kullanıcı girişi yaparak web sitesini kullanmaya başlayabilir.
  6. Sitelerde yalnızca admin/yönetici paneline, ftp bilgilerine ve mail paneline sahip olursunuz.
  7. İlk yıl ücretsiz Hosting ve Domain ile almış olduğunuz paketlerimizi, ilk yılın bitiminde memnun kalmanız durumunda devam edebilir veya farklı bir firmaya taşıma yapabilirsiniz. Bu konuda tamamen özgürsünüz.
  8. Domain ve Hostinginiz varsa yine kurulum hizmeti alabilirsiniz. Bu durumda mevcut paket fiyatlarında indirim yapılmaz. (İlerleyen zamanlarda desteğe ihtiyaç duyarsanız ücretli destek planlarına göz atabilirsiniz >> )
  9. Hosting sağladığımız web siteleri; 18+ (erotik-pornografi) görüntüler, spam mail reklamları ve sosyal medya sayfa hilesi uygulaması barındıramaz.
  10. WeblogStudyo, hizmet öncesi ve sonrasında telefon ile destek vermez. Destek taleplerini mail veya canlı destek üzerinden iletebilirsiniz.
  11. WeblogStudyo.com’da bulunan tüm ürünler “iş gücü” hizmetidir ve iadesi yapılamaz.