İster eğlence amaçlı sosyal medya ortamı olarak kullanın, isterseniz sektörünüze özel tüm bilgileri barındıran bir sözlük olarak kullanın ve ziyaretçileri kendi iş yerinize yönlendirerek pazar ağınızı genişletin.

Bu web sitesi kullanıcılar ana sayfadan kolay bir şekilde soru sorabilir ve bu sorulara başka kullanıcılardan cevap alabilir. Veya firmanız için bir soru cevap arşivi de oluşturabilirsiniz.

Üye olan her kullanıcı sitede soru veya anket paylaşabilir, aynı zamanda sorulara cevaplar bırakabilir. (Kullanıcıların eklendiği soru anket veya diğer aktiviteler yönetici onayından geçer.)

Oldukça eğlenceli ve profesyonel olan bu alt yapı ile kendi işinize ait bir sözlük, arşiv oluşturarak o iş ile ilgili olası tüm soruları siteye ekleyerek ziyaretçi çekebilir ve bunları müşteriye dönüştürme şansı elde edebilirsiniz.

1-) Bu kısım hızlı soru yazılmasını sağlar ve Hemen Sor butonuyla sorunun site ana sayfasına gönderilmesine yardımcı olur.

2-) Ana sayfada sorular ve anketler bu şekilde sıralı olarak görüntülenir.

3-) İster site yöneticisi ister üye olan kullanıcılar bu şekilde anket oluşturabilir.

4-) Üyelerin sayfası bu şekilde görünür ve üyeler kendi profillerini düzenleyebilir. Aynı zamanda istatistikleri görüntülenir.

ve çok daha fazlasını DEMO botunu ile canlı olarak inceleyebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT:
Bu sistem güçlü bir Hosting ile sağlıklı çalışabilir. SSL kullanımı ise zorunludur.

Satış fiyatına Hosting ve SSL dahil değildir. En başarılı Hosting paketlerini incelemek için tıklayınız.

Web sitesinin kurulum süresi 5 gündür. (30’a yakın manuel sayfa şablonu oluşturulması gerektiği için diğer web sitelerinde belirtilen “1 günde teslim” seçeneği bu üründe geçerli değildir.)

Bu üründe iki farklı fiyat vardır. Düşük olan fiyat başlangıç paketidir ve güncelleme içermez, yüksek fiyat seçeneğinde ise otomatik güncelleme paketi içerir. (Başlangıç paketinde güncelleme yapılması gerekirse +485TL karşılığında yapılmaktadır.)

Hızlı kurulum için bu pakete Hosting Ekle + SSL Ekle

DEMOYU İNCELE

Bu ürün için hosting hizmeti sağlanmamaktadır veya ek ücretlidir.
Bilgi girilmedi.