Renk uyumları ve içerisinde bulunan konular gereği Fashion Blog olarak demo hazırlamış olsa da, birçok farklı alan için rahatlıkla kullanabilecek, istenilen renklerin uygulanabileceği profesyonel bir blog.

Bu blogu ister onlarca kategori ile geniş kapsamlı bir site olarak kullanabilir, isterseniz de kategori sayılarını minimuma indirerek son derece sade, modern ve fonksiyonel bir blog olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

#sifirondort03 varsayılan görünümün yanı sıra gelişmiş ve özelleştirilebilir kategori yapısı, menü yapısı, sayfa ve reklam alanları ile ister geniş içerikli bir site isterseniz de mini bir blog olarak kullanmanıza olanak sağlayacak profesyonel yapıdadır.

  • Demoyu incele butonu ile varsayılan stili inceleyebilirsiniz. Dilerseniz üst kısmı istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Diğer üst kısım seçeneklerini görmek için lütfen buraya tıklayarak önizleme yapınız.
  • #sifirondort03 ile her bir kategoriyi ayrı ayrı dizayn’da kullanabilirsiniz. Örneğin istediğiniz bir kategorinin sayfa görünümü bu şekilde yapabileceğiniz gibi, seçtiğiniz başka bir kategorinin görünümünü de şu şekilde yapabilirsiniz.
  • …bu seçenekleri çoğaltabilir, profesyonel bir blogun ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.