Kişisel Seyahat ve Fotoğrafçılık Blogu

480,00  340,00 

Muhteşem tasarımıyla yepyeni bir seyahat veya fotoğrafçılık blogu olan #sifirondort11 profesyonel bir kişisel blogdur.

Bu blog ekleyeceğiniz konuları ön plana çıkartan ve içeriklerinize daha fazla özen gösteren bir tasarıma sahiptir. Sizde konularınızı ziyaretçiye daha sade, daha modern ve daha hızlı ulaştırmak istiyorsanız sizin için iyi bir alternatif olabilir.

NOT: Eklenen konular bu sayfadaki gibi büyük bir kapak resmi ile gösterilmiştir. Eğer isterseniz şu şekilde küçük kapak resmi de kullanabilirsiniz.

NOT: Konusu her ne kadar seyahat ve fotoğrafçılık üzerine olsa da, diğer tüm kategorideki paylaşımlarınız için kullanabilirsiniz.

Özel mobil uyumu ile tüm cihazlarda profesyonel ve hızlı bir görünüm sağlayarak daha fazla ziyaretçiye ulaşmanızı sağlar.

DEMOYU İNCELE
KREDİ KARTI İLE HIZLI SATIN AL
Sipariş Öncesi Bilinmesi Gerekenler2019-11-03T02:19:28+03:00
  • Bu ürünü satın aldığınızda blog siteniz istediğiniz bir adrese (domain) örnekteki gibi kurulup kategoriler, menüler ve de logonuz eklenerek kullanıma hazır bir şekilde teslim edilir.
  • Etiket fiyatlarına her şey dahildir. Sipariş geçtikten sonra size düşen tek şey yazılarınızı ekleyerek kullanmaya başlamak olacaktır.
  • Kurulum yapılan bloglar 500MB hosting ve 1 adet mail hesabı ile teslim edilir. Yıllık hosting ücreti 14$, domain ücreti ise 9$ şeklinde ücretlendirilir. Eğer kendi domaininiz varsa 42 TL kadar tüm paketlerde indirim yapılır. İndirimi kullanabilmek için sipariş sırasında domainvar kupon kodunu kullanabilirsiniz.
Sipariş Sonrası Bilinmesi Gerekenler2019-11-03T02:45:21+03:00
  • Sipariş sonrası bloğunuza eklenmesi gereken kategori, menü isimleri ve varsa logonuzu aşağıdaki E-Posta adreslerine gönderebilirsiniz.
  • Bloğu kullanmakta zorlanırsanız; nasıl yazı eklenir, nasıl resim eklenir vs gibi konularda yardım isteyebilirsiniz.
  • Almış olduğunuz hizmet ile ilgili yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an mail göndererek yardım isteyebilirsiniz.
Stok kodu: sifirondort11 Kategoriler: Etiketler: