Bu özellik alışveriş siteleriniz için ikinci bir dil seçeneği sunar. Opencart, Magento ve Prestashop sürüme özel dizayn edilmiştir.

Manuel bir sistemdir ve kullanılan yazılımın orjinalliğini değiştirmeden uygulanır. Yine kullanım şeklide manueldir. Bir ürün, bir menü, bir sayfa veya bir seçenek özelliği eklerken onun ikinci dilde ki açıklamasını da yazmanız gerekir. Örneğin Yeşil Kalem isimli ürünü sitenize Türkçe olarak eklediniz, ürünü kaydetmeden önce Yabancı dil sekmesine geçerek o ürünün bilgilerini yeniden girmeniz gerekir, örneğin başlığını manuel olarak Green Pencil şeklinde yazmanız gerekir.

ÖNEMLİ NOTLAR

  • Sitem var olan Türkçe’yi otomatik olarak yabancı dile çevirmez!
  • Dil bayrakları resim olarak temanızın desteklediği alana eklenir ve genellikle küçük görünür. Tema yapımcısınız dil bayrakları için nereyi uygun gördüyse bayraklar o kısımda görünür (genelikle üstte olur). Bunun görüntülenme yerini veya şeklini biz değiştiremeyiz.

Bu üründen yalnızca 2.000’e yakın Weblog faydalanabilir. Weblog müşterilerinin dışındaki kişiler veya kurumlara satışı yapılmamaktadır.